PostHeaderIcon OBÓZ 2014

PostHeaderIcon Obóz 2014 Wpłaty

Szanowni Rodzice,
Wpłat za obóz należy dokonywać na konto hufca z podaniem danych uczestnika – przelew najlepiej zatytułować : „Wpłata za obóz GZD Wolsztyn [imię i nazwisko dziecka]”
Jeśli potrzebna jest faktura, proszę również podać dane do faktury, ponieważ czasem faktura musi być wystawiona na rodzica, a czasem na uczestnika.
Korekty faktur są poważnym problemem dla kwatermistrza więc prosimy o podanie prawidłowych danych.

Nr konta bankowego:
BGŻ S.A. we Wschowie 56 2030 0045 1110 0000 0234 1550

Kserokopię potwierdzenia przelewu proszę przekazać drużynowym.
Daty wpłat: I rata 100zł do 30.03; II rata 550 zł.

W najbliższy piątek harcerki i harcerze otrzymają pisemną deklarację dotyczącą obozu. Jeżeli chodzi o zebranie, które było planowane na marzec niestety musi zostać odwołane. Powodem jest duża dynamika harcerskich działań w ostatnim czasie.

Poprawiony (wtorek, 01 kwietnia 2014 07:38)

 

PostHeaderIcon OBÓZ 2014

Druhny i druhowie! Szanowni Rodzice!

Rozpoczął się nabór na obóz harcerski 2014. Termin zgłoszeń mija 31 marca. Ilość miejsc jest ograniczona i proszę o jak najszybsze potwierdzanie uczestnictwa w obozie.

Oto kilka najważniejszych informacji:

Termin: 19.07 - 27.07

Miejsce: Baza Hufca ZHP Zawiercie w Kostkowicach. Bazę można obejrzeć --->TUTAJ<---

Koszt: 650,-

Krótko o obozie: Tegoroczna baza obozowa znajduje się w jednym z najatrakcyjniejszych regionów naszego kraju. Bliskość średniowiecznych zamków na szlaku Orlich Gniazd, Częstochowy gwarantuje ciekawe możliwości programowe. Baza jest idealnym miejscem wypadowym na szlaki Jury Krakowsko Częstochowskiej. Jeżeli chodzi o program to na pewno będą organizowane wycieczki do Częstochowy, Krakowa. W planach są jeszcze dwa inne wyjazdy. Wszystkie wypady będą poprzeplatane z typową obozową pracą harcerską, pionierką obozową, obrzędowością itd. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznym obozie.