PostHeaderIcon Podstawowe informacje

PostHeaderIcon Podstawowe informacje

Szanowni rodzice!

Pragniemy aby mieli Państwo możliwość szybkiego dotarcia do najważniejszych informacji jakie powinni wiedzieć rodzice naszych harcerzy. Dlatego też na naszą stronę trafiła zakładka skierowana właśnie do Państwa. W tym miejscu zawarte będą najważniejsze informacje związane z codziennym funkcjonowaniem drużyny. Informacje tu zawarte przeznaczone są dla wszystkich rodziców, zarówno dla tych których dzieci przychodzą pierwszy raz jak i dla tych z Państwa których dzieci są z nami już dłuższy czas.

Oto podstawowe informacje:

Termin zbiórek: piątek 1700 - 1900. (pierwsza zbiórka w każdego miesiącu kończy się o godzinie 1830).

Miejsce rozpoczęcia zbiórki: Boisko Szkoły Podstawowej nr 3 w Wolsztynie. (zbiórki mogą rozpoczynać się w innych miejscach, lecz jest to ogłoszone z tygodniowym wyprzedzeniem, a takowa informacja jest umieszczona na gazetce szkolnej i stronie internetowej, - w trakcie trwania zbiórek drużyna może przebywać w innych miejscach (harcówka, szkoła, park)).

Każdy uczestnik naszych zbiórek musi wypełnić tzw. ankietę informacyjną, oraz zgodę na udzielenie pierwszej pomocy. Dokumenty do pobrania:

Ankieta informacyjna ---->TUTAJ<---

Zgoda na P.P. ----->TUTAJ<---

Puste arkusze można otrzymać także na zbiórce. Informacje zawarte w ankiecie służą tylko w celach informacyjnych. Wypełnienie ankiety pozwala na podniesienie poziomu bezpieczeństwa Państwa dzieci.

 

Jako opiekunowie Państwa dzieci jesteśmy dostępni zawsze. Można dzwonić (nr podany będzie na zbiórce harcerzom), bądź kontaktować się przed lub po zbiórkach.

W trakcie roku harcerskiego organizowane są rajdy, biwaki, zbiórki okolicznościowe.

 

Składka ZHP: 48,- - obowiązuje każdego harcerza. Jest to składka roczna Pieniądze w całości odprowadzane są do Komendy Hufca, a ta dalej rozlicza się z Chorągwią WLKP. Składka pokrywa działalność statutową ZHP. W tym roku ZHP podniosło wysokość składek.

 

Czuwaj

Z wyrazami szacunku

pwd. Marcin Wilczyński

drużynowy 9 DH "Słoneczni" im. Sabały

Poprawiony (środa, 15 lutego 2012 09:52)